Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monchichi20

    aktív tag

    Sziasztok.

    Egy kis párnapos tapasztalat a BW-VC1 ról.

    Mivel eddig nem halottam robotporszívót élőben így elég hangosnak tűnik még a legalacsonyabb fokozaton is. Szerencsére nem éjszaka takarítok vele.
    A szőnyeg szélén random elakad ha olyanja van és ott szenved majd 2p után letolat róla ha tud.
    A vastag bolyhos szőnyegen bizonyos pontjain átment majd elakadt. Utána meg a másik bolyhos szőnyeg szélén akadt el és rácsavarodott a szilikon sörte a szőnyegre (6 száll veszett oda a művelet során) azóta a két szőnyeg felcsavarva van a szobámban. :D
    A ruha szárítón megpróbál ámeni de ugye elakad és 2 percig szenved mire rájön hogy le kéne tolatnia.
    A dokkolóra mindig vissza talál kivéve egy alkalmat akkor újra elindítottam, Míg takarított a szoba másik végén addig a virágok lettek igazgatva az ablakban és pont ott van a dokkol is, ezáltal beszkennelt gondolom mint egy falat és a térképen közte és a dokkoló között fal volt... Elkezdet minden fele menni és teljese gázzal neki tolatott az előszobai alumínium küszöbnek. :F
    Azóta nem fordult elő ilyen szerencsére.
    A piszkot felszedi rendesen, cérnával a szőnyegen ha olyan meggyűlik a baja, de a nagyját össze szedi.

    Most kb 60 ért meg lehet venni annyit szerintem megér a porszívó.

    Egyelőre ezek a tapasztalataim vele.

Új hozzászólás Aktív témák