Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz tradeelek11 #547 üzenetére

    Láttam ezt a videót és projektet korábban is, ők arra alapozták a hungarocellt, h építenek ki légtechnikát ez által konstans páratartalmuk lesz. Nos, az a légtechnika amit saját maguk kiépítettek egy VICC. Nézd meg azt a videót ahol bemutatja, kommentek között nem 1 légtechnikai szakember írta le a véleményét, h az a rendszer gyakorlatilag semmire nem jó. Eleve ott kezdődik a "gond", h kb. lefolyócső átmérőjű légtechnikai csöveket használtak. Szóval, az a rendszer kukába való.

    Ringman

    Kösz. Igen, ez volt a cél. Ház hőszigetelésből maradt egy csomó (főként hulldékot igyekeztem elhasználni), szimpla kockákat ragasztottam össze belőlük, és X területenként beraktam, majd a páraÁTeresztő fóliára még 1 5cm vastag XPS, h legyen biztosított légmozgás az OSB-k alatt, majd ment rá az OSB végig. Gyakorlatilag csak egy OSB tábla szélességű járófelületet csináltam, valamint a páraáteresztő fólián piros spray-val szépen megfújtam azon részeket, ahol a tető összekötő gerendáira rá lehet lépni későbbiekben bármi miatt..

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák