Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz DraXoN #23253 üzenetére

    Őszintén szólva nem szívesen vágnék bele, de a videót érdekes volt nézni. Kíváncsi lennék még összehasonlító videókra, mert ez azért elég nagy tartalék. Itthonról irodai munkára használom, ráadásul többnyire vpn-el, csak amikor cseréltem a P35+E5450 kombót, akkor tudtam, hogy mindenképpen ezen a vonalon szeretnék új(abb) gépet, mert relatív olcsón lehet jó teljesítményt összerakni. Néztem a blogodat és igazából amikor megláttam a hazai használt X99 piacot, akkor kezdtem el én is olcsóbb alternatívát keresni. Olvastam a review-kat, néztem a videókat, de nem mertem kínai deszkát rendelni, így maradtam ennél az ismertebb névnél. A ram 2x16 GB DDR4 ECC, ami összesen 20e Ft volt, a CPU is 20e és 10e a hűtő. Szóval 100e alatt megállt a dolog. Ehhez szintén nem akarok egy pár évig nyúlni :-)
    Mivel ez általános cpu kérdéses topic, szerintem belefér, másnak is jó tapasztalat lehet. Esetleg megírhatod egy blogbejegyzésbe, az szerintem rajtam kívül is érdekelne pár embert. Az előző procinál is kellett kicsit "hekkelni"; az E5450 mikrokódjával kellett "megpatkolni" az alaplap (GB EP35C DS3R) biosát. Ez sokkal összetettebb műveletsorozatnak ígérkezik és mivel főképp irodai munka megy rajta, nem szívesen lépném meg, de tényleg érdekel!

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák