Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vezeralmos2

    senior tag

    válasz CirrMee #24830 üzenetére

    Akkor érdemes tüzetesebben átvenni a lehetőségeket hogy az i5-ös prociddal miért nem megy úgy a játék mint a másikkal.

    Több probléma is lehet.
    Az egy leges legolcsóbb, belépő kategóriás alaplap, nem tudom mennyire teljesít jól a proci alatt. De önmagában az alaplap chipsete és felépítése miatt is veszíthetsz telejsítményt, láttam már rá példát, nem egy gyártónál.

    Memória sem mindegy milyen márka, milyen frekvencián megy, milyen időzítéssel. (remélem két modul van benne)
    Ennek az i5-nek is lazán mehetnek a 3200-as C16 ramok, hogy ne legyen ram sebesség bottlenecked. A Te lapod sajnos nem képes ekkora frekire.

    Corsair CX tápról pedig jót nem tudok mondani, ami nálam megfordult ugyanilyen példány, leesett a 12V feszültsége, nem bírta. Ha túlságosan leesik a 12V feszültség, akkor az bőven okozhat akadozást a rendszerben(sajnos erre is láttam már példát), kritikus fesz. alatt pedig vész-kikapcsol a gép.

    Az RX580 SE egy elég éhes kártya, 220 wattot fel tud venni, nekem is volt pár éve ugyanilyen kari.
    Arra a tápra egy ekkora fogyasztású kártyát biztos hogy nem bíznék rá.

    Licence alapján Corsair márkanév alatt eladták ugyanazt az olcsó kínai tápegység áramkört, és azt írnak rá amit akarnak.

    [ Szerkesztve ]

    A Sandy Bridge legendája

Új hozzászólás Aktív témák