Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Dzsuri89 #238 üzenetére

    a teljes játékban sem mennek a hangerőszabályzók és a makrógombok sem, mindig alt tabolnom kellett ha akartam állítani a hangerőt

  • Yodamest

    addikt

    Egyébként én most kicsit megkésve szereztem be a játékot (18 juró volt csak, mindig kivárom az áresést) és a hétvége alatt végig is pörgettem Claire-el. Ő szimpibb volt azért kezdtem vele és tényleg én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon király lett a játék, kár hogy a Resi 3-ról ez már nem mondható el, pedig gyerekkorom nagy kedvence az a rész volt.

    Viszont az ok amiért már ki is halt a topik, szerintem az, hogy ez lényegében egy ilyen egyszer végigpörgetős gém szerintem, én legalábbis már nem esnék neki újra még másik karakterrel sem. Elsőre jó ezt megélni, (nem játszottam az eredetivel sem anno) és kész passz kifújt. Lehet utána még hardcore fanoknak 4-5X végigmenni a játékon, de valljátok be az csak grind és maxolás nem pure élvezet mint a legelső "kör". Videókon megnéztem utólag Leonnal mik a főbb különbségek a végigjátszás során, illetve a true endinget, nekem így is teljes volt az élmény. Majd ha a Nemesist is belehet húzni 20 euró alatt, arra is rárepülök egy végigvitelre.

    Szóval fasza volt, de nem egy dark souls, amit az ember végigvisz többször is, nálam legalábbis. De ez nem hiba, ilyen játékból van a legtöbb, pl. nálam az új God of War is ilyen egyszeri élmény vagy az Uncharted epizódok is stb.

Új hozzászólás Aktív témák