Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz tomazin #1688 üzenetére

    Köszi a segítséget! Időközben beszéltem Komáromi Attilával aki nagy telefon guru és azt ígérte holnap segít. Ezúton is köszönöm neki ha olvassa!
    Már csak az a kérdés, hogy ha holnap feléled a telefon és default gyári rom lesz rajta, melyik EU-s stabil romot szabad rátennem? Mert nem szeretnék újra így járni mint ma. Az a különös az egészben hogy ha a TWRP egy és ugyan az a willow-ra és a gingko-ra is, miért csinált olyat hogy mikor letöltöttem a Xiaomi.eu-ról a 8T-re való willow romot, kiírta a TWRP hogy ez a készülék nem wollow, ez gingko...és engedte telepíteni a rossz romot. Én hülye meg ugye ráeresztettem ezért a gingko romot, mondván lehet rosszul nevezték el a file-t a xiaomi.eu oldalon.
    Ez a hivatalos 8T rom: xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.5.6.0.RCXMIXM_v12-11.zip (erre írta a TWRP telepítéskor hogy this is device not willow, this gingko)
    Ezért is tettem fel rá ezt: xiaomi.eu_multi_HMNote8_V12.5.5.0.RCOCNXM_v12-11.zip (amit engedett feltelepíteni, csak ugye ez meg nem a készülékhez való rom)

    Szóval ha valaki tud ez 1000% megbízható legfrissebb stabil EU romot willow-ra, ne tartsa magába! A LOS azért nem lenne annyira jó, mert anyám telefonja és eléggé hozzá szokott már a MIUI felülethez.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák