Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    válasz Snooker #1001 üzenetére

    Semmi baj nincs az irányítással. Végre egy játék, amiben nem a játék játszik helyetted, hanem neked kell. Ez pedig pozitívum és nem negatívum.

  • ragehu

    csendes tag

    válasz Snooker #1001 üzenetére

    Nem baj van vele, inkább csak nagyon szokatlan, kész csoda, hogy a levegővételhez nincs két külön gomb :-)

    Játszogattam vele én is pár órát, vége az első fejezetnek, vagy mondhatni a tutorialnak.

    A készítők nagyon rámentek az apróságokra, játékban igen ritkán látható részletességgel, szinte realisztikusan történik minden apró mozzanat is, amit már sokan írtatok.
    Remélhetőleg, ez nem megy majd a történet, vagy a szórakozás rovására, ugyanis időnként néha fárasztó tud lenni valóban, rendesen bele lehet zavarodni a különböző gomb-kombinációkba :)

    A tutorial rész kissé vontatott volt, jó hosszúak a lovaglós jelenetek, brutál hosszú párbeszédekkel
    De ez igazából nem lényeges, a fenti okok miatt kell is idő megszokni az irányítást.
    Akik eddig egérhez/billentyűhöz voltak szokva, s egyik első konzolos játékuk ez, én megértem, ha sok gyakorlást igényel majd.

    Grafika rendben van, bár nem annyira kiugró, de mai elvárásoknak mindenképpen megfelelő.
    Hangok, zenék nagyon jók, hangulata is átjön, remélhetőleg a játék során a főhős is szimpatikussá válik.

    Nyilván eddig a játék kb 1%-át láttam (hol vannak még a városok, stb) lesz még elég meglepetés.
    Vadászatot próbáltam még, a sebesülten elfutó vadtól véres hó, az agonizáló állat, s a tök realisztikus megnyúzás is elég döbbenetes volt....talán túlságosan realisztikus is,

Új hozzászólás Aktív témák