Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    Üdv mindenkinek!

    Én is pörcsizeltem egy ilyen routert fekete pénteken!

    Szerintetek az IPv6-tal mennyire pöcsöljek?

    Alapvetően működik minden rendesen, megy az IPv6 címzés is, viszont egyéb okokból be akarok állítani vendég hálózatot. Elvileg működik is, rá tudok csatlakozni, de nincs rajta net! Pedig mondjuk épp csak ez lenne a lényege, hogy ott csak az legyen! Feltűnt, hogy azon nem kapok IPv6 címet, tehát elképzelhető, hogy valahol e körül lehet a probléma. Amikor elkezdtem ez irányba állítgatni, néha mintha majdnem lett volna net, de végül mégsem.

    A gondom ezzel az, hogy nem igazán mélyedtem el az IPv6 rejtelmeiben, így nem ismerem a beállításait. Márpedig itt egy kicsit több lehetőség van mindenféle betűjelzéssel ellátva, így lövésem sincs, mire állítsam.

    Valakinek van valami javaslata? Első lépésben, hogy miért nem megy a net a vendég hálózaton, másodsorban, hogy mire érdemes állítani az IPv6-ot?

    Digim van IPv6 támogatással, tehát alapvetően nem biztos, hogy indokolatlan használnom az IPv6-ot. Gondolom.

    Természetesen normál (nem vendég) használattal van net, tehát amúgy minden beállítás rendben van. A firmware a legfrissebb (4-es végű).

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák