Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz syl5 #42 üzenetére

    Nem akad minden scrollozás. Igenis jó telefon a Blade. Tavaly vettem decemberben, dominó csomagban 36eFt.-ért. Nem bántam meg. Most variálok, hogy lecseréljem vagy nem. Annyival nem több a Skate mint amennyivel pótolni kellene. Első Androidos telónak tökéletes. Szét haxoltam, eközben megtaláltam a nekem való romot, vagyis az irányt, hogy mire van szűkségem. Nekem tetszik az a dolog, hogy a magam képére tudom alakítani a telót. Ebben az árban nehéz ilyen telót találni. Mert vagy jobb a procija annak a telónak, de nincs ilyen kijelzője. Lehet a másiknak jobb a kamerája, de többe kerül.

    Láttam gyors telefont. Igaz az nem ebben az ár kategóriában volt. Így felesleges indulatokat gerjesztesz azzal, hogy lefikázod ezt a telót, meg magát a ZTE márkát. Tudod, vagy emlékszel a HTC hogy kezdte? Szintén az oem beszállítók csoportjából lépett ki. Most meg a prémium kategóriába tartozik. Igaz a tesztek szerint a fényképező része szintén gyenge.

    Ezek a telefonok nálam nem hozták azt a szintet, amit elvártam volna tőlük, pont. Amit elvárok egy telótól, és teljesíteni is tudná - olyanra nincs pénzem. Így próbálok kompromisszumot kötni.

    [ Szerkesztve ]

    Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák