Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    ÁÁÁÁ ez biztos nem lesz zte blade III... az II kb 1.5 évvel a legelsö után jelent meg, és még fél év se telt azóta el.Nameg nem lehet új zte, mert pont ugyanaz a specifikációja mint a II-nek.Max amolyan zte libra féleség.

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    Megtaláltam:
    [link]
    (a leglelső képet nézzétek)Erre "enyhén hasonlít", az elején minden szempontból úgy néz ki, mint ezen a mostani képen, kamera ott is középen,itt nincs kamera körül csillogó ezüstszínű keret, és vaku.Még a hátulsó hangszóró is ugyanolyan magasan van, ugyanúgy néz ki, csak a jobb oldalon.

    DE az eleje.Azon még a képernyőn is pontosan ugyanaz a kép fekszik(pl zte más készülékein időjárás is van és más kinézetű az óra, azért itt mások az ikonok, de ilyen óra más zte ezzel launcherrel szerelt telóján nincs), hangszóró is beleivódik az szélébe a keretnek, gombok ugyanúgy helyezkednek el.

    Ez az én vélemyényem, és szerintem vannak olyan boltok ahol össze vissza irogatnak.De majd meglátjuk. :o

    Oppo find 7 astro black

  • blade zte

    őstag

    válasz madd dogg #104 üzenetére

    Te jó ég mi folyik itt :Y 3.világháború? ;]
    Android root nélkül is király.Pl nézd meg a zte blademet, 2.3 a max hivatalosan kiadott verzió, ami nem is érhető el magyarországon.Hivatalos verzióval is tökéletesen(youtube is szakadásmentes ,volt navigálni is lehetett vele) működött és NEM mondták a gyártók hogy minden olcsó teló azért létezik hogy roottal jobban menjen(elkerülendő a hasonló hozzászólások minthogy "30-ezres telókat csakis úgy lehet használni gyorsan hogy rootolod blablabla").De átváltottam aztán lassan különféle romokra, és kb 2x lett a gyorsasága(benchmarkból állítom).Aztán ott van a kompatibilitás is. nekem 4.0 van fenn a telómon, aminek már vannak javított verziói amik sokkal gyorsabbak, és asszem van már rá jelly bean is lassan, ami még segít is gyors lenni.És azóta ha videóra nem is jó, de az adobe flash használható állapotban van.És rengeteg olyan rom van ami hibátlan, stabilabb.Pl esélytelen lett volna, hogy mégha hang nélkül is, de futtassak egy gta3-at a telómon működni képes gyorsasággal. Vagy egy asphalt 5-öt ami mint a sz'r akadozik alap romon.

    Ilyet fikázni olyan mintha egy rolls roycet lefikáznál a lassúsága miatt, amikor már felturbózták 200-ra, de az nem gyári, ezért továbbra sem számít az ilyen dolog(ne azt nézd hogy pénzbe kerül a turbó).Vagy van egy kínai teló, mert sok van mostanában, és szinte a tesztekben tudomást se veaszünk róluk mert "magyarországon hivatalosan nem kaphatók...".Én nem arra vagyok kíváncsi, hogy melyik magyarország területére hivatalosan bejövő telók legjobbja(avagy a telóra hoivatalosan érkező romtól mien-e), hanema pl.kínai mtk6577-es telókból is legalább egyet teszteljenek le most miennNehogy itt a galaxy s3 legyen a legjobb teló 3hónap múlva, mert pl. a jövőben megjelenő xiaomi m2 nem lesz kapható itt vagy mert kínai, és ezért biztos sz'r.(most ne is létezzenek a romok amikor az emberek nem nagyrésze, de jelentős része tölt le ingyen, avagy rootol?)

    És ne próbálj ezzel jönni, hogy előítélet okánlefikázod a romokat.Van 10 abból a legjobbat felteszed, és jobb lesz a teló teljesítménye.

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák