Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi76

    tag

    Üdv Hölgyek/Urak!

    Múlt hét péntek óta van ez a telóm, első használat során kb 2 napig, majd utána 1 napig bírta a teló és az egy nap alatt kb 5 percenként ment le 1%-ot az akksi. A lényeg, hogy belefutottam ebben a gyors, random merülésbe azonnal.
    Tehát lemerült 1%-ig, akkor már kikacsoltam a telót, majd otthon rádobtam a töltőre és hagytam fullra feltölteni.
    Aztán próbáltam egy olyat, hogy az akkumulátor beállítás alatt egy "akkumulátor észlelés"-t - vagy mi van ott, most lusta vagyok megnézni, sorry - végigfuttattam és engedélyeztem ott valami sötét módot illetve ott volt egy fül, hogy az AI kezeli az alkalmazásokat az energiafelhasználás dolgában - jelentsen ez bármit is - na ezt a funkciót ott kikapcsoltam.
    És ma tartok ott, hogy három napja megy a teló - tehát úgy szerda este 5-6 óta kb - és jelenleg 68%-ot ír, bár azt vettem észre az eddigiekből, hogy kicsit talán aránytalan a számolása, de az most lényegtelen, mert ahogy írom, így most három napnál tartok jelenleg.

    Szóval nálam az eddigi, mai nappal egy hetes használat után az új készülék ílyeneket produkált és produkál jelenleg.

    Egyébként meg behalok, hogy a tízforintos faxán látható fehér fényű nagy bumszli ledet más készülékről le kell spórolni és machinálni kell mondjuk valami külső programmal, hogy legyen értesítő led, erre meg ránézek és Kínából látom, hogy valami üzenet vagy hívás volt.
    És a helyén kezelve egy faxányos telefon és pacsi a cserélhető akksiért is.

    Köszönet, hogy elolvastátok.

Új hozzászólás Aktív témák