Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berci77

    tag

    válasz Exian #78 üzenetére

    Ugyanez volt nálam is a függetlenítéssel. A yetteles csaj kicsit húzta a száját, meg először kérte a személyimet, de mite előkotortam visszadta a telefont, hogy kész, nem kell az igazolvány. Én sem tudom, hogy aztán ez miért volt így. hanyagság, vagy rendes akart lenni, de azt sem értem, miért mondta elsőnek azt, hogy ezt így nem lehet. Most független és kész, más nem is érdekel.

    Amúgy köszi a megerősítést, full egyezik a véleményemmel. Vásárlás óta mindig viszem ezt is magammal, ha megyünk a gyerekekkel valahova, vagy utazom és navigálnom kell. Utóbbi esetben ne a drága iPhone-om akksiját kínozzam, elöbbi esetben meg szóltam feleségemnek is, hogy ne az iP 12 minijét adja a gyerek kezébe jútúbozni, hanem ezt.
    Ezekre teljesen fasza. Van még 1-2 cserére alkalmas telefonom, meg “szabad” családtagom, lehet veszek még egyet. Vagy várok kicsit és figyelem a piacot, mi van még. Vettem egy Realme C25y-t is (4/128 kivitel), az sem gyorsabb érzetre sokkal. Mondjuk 25-öt az is megért így.
    Aztán lehet utánam köpni, hogy élősködöm a rendszeren. 🙂

Új hozzászólás Aktív témák