Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz fery02 #56 üzenetére

    Lehet az oldalon is észrevételeket beküldeni, meg azt látom, hogy alapból nem nagyon ötletelgetnek az emberek. Talán idejük nincs rá, talán azt hiszik bántanának vele, talán azért mert egy több 10 ember által fejlesztett, kezelt oldal sokszor több hibával rendelkezik (bár azért mostanában is találtam olyan bugot, amitől majdnem sírva fakadtam, hogy senki sem szólt még, hogy nem működik :B ).

    Én örülök minden visszajelzésnek, még akkor is, ha azzal már találkoztam, vagy éppen saját magam álltam vele elő, de muszáj volt elvetni, mert érződik, hogy valaki foglalkozik a "munkámmal". Aztán persze az a legjobb, amikor olyan aspektusból világít valaki rá, amire én sose gondoltam volna. Ebben feleségem a legjobb :D, de érkezett már sok ilyen észrevétel más irányból is természetesen.

    Jövő héten remélem sikerül összehozni egy nagy frissítést, így kb. 400 óra munkám kerül majd kiélesítésre, amit múlt év végén toltam az Ármegosztóba. Bízom benne, hogy a lehető legzökkenőmentesebb lesz, de pár órát biztos állni fog majd az oldal. :K

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák