Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    most őszintén mondj egy olyan SE "zászlóshajót" ami ahogy ki jött rendben volt vele minden vagy egyáltalán mondj egy olyat ami időben jött ki.....
    Miért csalódunk ennyit a SE-ben? Már nem tudja tartani a lépést sajnos. Kár, pedig nagyon imádtam őket régen..
    Így van. Ezek után nem érdemes azon csodálkozni, hogy eleve negatívan állnak hozzá emberek egy -egy új modellhez. a bizalmat, és a pozitív hozzáállást már nagyon rég elvesztette a SE. :(
    én már eddig is mondtam, hogy várjunk még az üneppel, meglátjuk mit hoz ki ebből a SE. Eddig azt amit "vártam". Megejelenésre lehet, hogy jó lesz, a de a fentiek miatt erre nem sok esélyt lát a legtöbb ember. Egyébként a SE-nak pont ezért már nem elég ugyanolyan készülékkel kijönnie, valami jobb kéne mint a konkurencia. Ehelyett folyamatosan gyengébb, de drágább modellek jönnek. Mostanában a HW rendben van, de ahogy az a mai hírben is le lett írva: a kezelőfelület és a jó szoftveres támogatás sokkal fontosabb mint maga a hardver

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák