Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz anonym1s #10 üzenetére

    Igazatok is van, és nem is.Hiába 47 forint, de ez mind úgy hogy a legjobb eshetőséget vesszük és a vámon nem állítják meg.
    Tisztában vagyok azzal hogy a nevesebb gyártók drágábban adják el a készülékeiket. De (!) egy Mediatek MT6589M..T processzorral szerelt cuccot ne vegyünk már egy kalap alá egy Snadragon 400-600-zal és Exynos-szal. Az előttem szólok is írták hogy a szervizhálózat és stb.-nem ingyen vannak.Nem hiszem hogy pl. akár egy Xiaomi (csak hogy 'nevesebb' brandet emlegessek...) kijön nekem háztól házig hogy megjavítsa a hibás készülékem, csak mert meghalt a kijelzőm, vagy az akku jóvolta idő előtt megpusztult.Valamilyen szinten ez egy rossz példa volt,mert MO-n is* egyedül a Samsung műveli ezt... de remélem átjött a lényeg.És valóban ez a kedvező ár azért annyi amennyi, mert Kínában nem módi betartani semmilyen európai és vörldvájd egyezményt, kritériumot.Természetesen jobban megéri egy ilyen készüléket venni mondjuk egy Galaxy Y vagy egy LG L3 II és a legnagyobb ipari hulladék a desire 200 helyett, de ezek a gyártók nem csak arra koncentrálnak hogy a lehető legelviselhetőbb belsőt pakolják egy teljesen koppintott (tisztelet kivétel, Jiayu és Lenovo) , ámde relatív olcsó készülékbe..hanem szervizhálózat kiépítése, és egyéb nyalánkságok lebegnek a fejük fölött.

    Szerk. nem neked szerettem volna elsődlegesen címezni, szóval bocs.Akinek inge...

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák