Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    válasz jambiyya #1955 üzenetére

    fúú nemár, az enyém még csak úton van de szarakodni... na ahhoz nekem sincs kedvem :DDD

    a frissítést tudom tiltani valahogy?

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

  • azbest

    félisten

    válasz jambiyya #1955 üzenetére

    Nálam
    Ha netflixeznék, akkor lehet, hogy előtte áramtalanítós újraindítás kell, hogy meglegyen a hdcp2.2. De nem mindig.
    Kodiban nem látok változást, bár nálam a 18 alfa verzió van fenn a hbo go miatt. Ha foci alatt élő tévére gondolsz váltottsoros képpel, akkor ott valóban van hiba, mert csak fele felbontásban 25fps-sel mutatja az 50 félkép helyett. Szó sincsen 10 fps-ről, ha valóban úgy szaggat, akkor valami nagyon el van állítva. Ha a videokimenetet 24fps-re állítottad a képernyő beállításoknál, akkor a kezelőfelület és a gyorsabb frissítésű videók valóban akadozóbbnak tűnnek, állítsd 50 vagy 60Hz-re a kimenetet.
    A távirányítónak kell pár másodperc a felület betöltése után, igaz nekem a kínai verzióhoz való van, mert a gyárit baleset érte. Így a hangvezérlést nem tudom kiprbálni, de ezek rajta vannak a xiaomi fórumos hibalistán.

    Azt hiszem az ananászt én emlegettem, főleg a korábbi tesztelők minden tuti hozzá nem értése miatt. Meg persze a fejlesztők is kipróbálhatnák a terméket :)

    (#1956) sagit
    szerintem a kikapcsolgatós küzdelem főleg akkor szükséges, ha netflix, prime video vagy esetleg néha a chromecast módban netflix kellene. A másolásvédelem azoknál számít. A sima lejátszásnál nem kéne, hogy gond legyen.
    Youtube-bal nekem semmi problémám, a natív alkalmazást használva.

    Elvileg most már nem kínálja fel az oreo-t azoknál a boxoknál, amíg nincs meg a javítás. Ha előtte volt már bekapcsolva, akkor lehet már letöltötte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák