Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz tomboy0013 #383 üzenetére

    , tele van a facebook A2 lite tulajok sirámaival ezt írtam tehát lite tulajok panaszkodnak, szerencsére nálam nincs, ha lenne hibaként rónám fel, hogy nem kikapcsolható, fenének se kell

    átalakítók tök olcsók hat darabot rendeltem, minden füleshez, jobb is szebb is és lesz hi dac majd benne ami most jön a magyarázatot pedig nem én mondtam hanem idéztem az Apple főmérnökét vagy ki nem is tudom pontosan

    De beállítom pozitív dolognak mert nekem nem hiányzik, max akkor hiányozna, ha töltés közben szeretnék zenét hallgatni, de erre is van egyszerű megoldás.Tök felesleges az érte való nyavajgás

    Maradjunk abban, hogy ezt nálad és persze nálam hozzáértőbb ember mondta, szóval inkább az ő szavait fogadnám el, ha megengeded.

    Gesztusoknál ezekről beszélünk.



    Az alkalmazásváltót a kijelző felső részéről az alsó szél felé húzva érheted el. A lefelé húzás során enged fel az ujjad, hogy láthasd a legutolsó megnyitott alkalmazásokat.
    Oldalak közötti váltás: Az előző oldalra váltáshoz csak húzd a kijelző bal, vagy jobb szélétől az ujjad. vagy a jobb szélétől a képernyőn.
    Visszatérés a Főképernyőre: csúsztasd fel az ujjad a képernyő aljától. Ezt korábban a Home gomb megnyomásával érhetted el.

    De bővebben nem mennék bele, mert úgyis jön az, hogy alapból nincs benne és jön az alkalmazás és launcher fikázás amibe nincs kedvem belemenni.

    Nekem ez nem létfontosságú csak egyik launcheremben kipróbáltam ilyesmiket beállíthatóak-e, de nem kívánom szétoffolni a témát ezzel.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • dragonfx

    veterán

    válasz tomboy0013 #383 üzenetére

    figyuka ez az alátámasztás ez a style szerintme tök okés. még azt mondom van is benne valami. a jack hiány engem is zavar.de nyelek egyet.ez vanilyne árban ilyen belsővel kamerával felbontás kijelzővel nincs telo ujonnan.de csakis ezért nyelem be.
    amugy meg ali.ról rendelsz 5 átalakítót nagyságrendileg 1500ft és mindne fülesedre rádugsz egyet.... :K
    amugy elférne a jack ez tény.
    ezzel próbálja felső prémiumba helyezni szerintem a telot. mi8, mix2s mellé....de örültség szerintme is.
    nekem tökéletes ez a telo.ugyanugy megvagyok vele elégedve mint anno rn2.vel. tény afölött eljárt az idő.de kiszolgált.
    én semmit nem veszek észre miui vagy one.....müködik megy. ugy néz mind2.
    ez a gesztusdolog meg koppos téma olyna hogy engem nem zavar. ez olyna mintha azt mondaná valaki akar venni xy pénzért autot és azért nem veszi meg mert van belőle 20 szín de neki a 21.kéne...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák