Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daw93

    senior tag

    válasz helixP #9701 üzenetére

    Nem vitázni akarok, csak a személyes véleményemet mondom el a tokokról.
    Nem kevés tokban levő telefon tört ripityára a családban/ismerősi körben szóval az sem garancia semmire. Egyébként nekem személy szerint még sohasem tört telefonom össze, (kijelző sem) és soha nem voltak tokjaim sem.
    Leejtéstől az véd, hogy vigyázol rá.
    Nekem személy szerint a hideg futkos a hátamon attól, hogy veszek egy prémium anyagokból készült prémium összeszerelési minőségű telefont, azt ráhúzok egy ízléstelen 800 ftos szutyok szilikon tokot. Van egy tök jó telefonom évekig és relatíve hozzá sem nyúlok csak a 800 ftos tokhoz. Nekem a tok szétcseszi a telefon prémium érzetét
    Most írhatja bárki, hogy de a fólia mitől jobb. Annyiból jobb, hogy kb észrevehetetlen, idővel majd ezt is elhagyom, de amíg új a telefon sajnálom kitenni a káros hatásoknak :)
    Aztán 3 éves korára mikor az átlag user beújít egy telót, majd pihenhet a fiókban a karcmentes telefon, amit soha nem is látott, nem is érzett a kezében, csak a tokot.
    Én ezzel szemben karcos telefont teszek be a fiókba 3 év után, de legalább kiélveztem amiért fizettem 1xx ezret. A fióknak meg ugyebár mindegy, hogy karcos-e a telefon :)

    GTA Online: Daweee93

Új hozzászólás Aktív témák