Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    válasz gyvince #14036 üzenetére

    Statix-ot ajánlanám leginkább. Stabil, van screen off fod, gapps benne van, egy-két dolgot cizellálhatsz benne, de finoman szólva nem veszel el a választékban. :D A legnagyobb problémám az vele, hogy az értesítési és csengési hangerőt nem lehet szétválasztani.

    Megemlíteném a dotOS-t is, teljesen fapad, s nem tudom miként csinálja Marco, de ugyanaz a jelenség, mint a picsel esetében, valamiért picit gyorsabbnak érződik a többinél! :DDD
    (Azt még hozzátenném, hogy keményen dolgoznak rajta, a mostani állapot egyáltalán nem tükrözi az eljövendőt. Igen nagy változás lesz majd az új verzió -- Marco szerint.)

    Sok beállítási lehetőséggel megjelent az Awaken is, péntek óta a gapps variáns van fent, stabil, egy-két hibával, pl. külső naptár alkalmazás nem látja a naptárakat, csak a beépített Google Naptár.

    Minap debütált a Syberia OS, nagyon ígéretesnek tűnik, a leírás szerint még beépített hívásrögzítő is van benne, de lehet a screen off fod hiányzik, erre nem találtam utalást. Kipróbálandó kategória.

    És ne feledkezzünk meg az ArrowOS-ről, még FOD animáció is van benne, de egyelőre a screen off fod nem került bele. Amúgy ez is inkább az egyszerűbb kategória.

    A fentiek kizárólag az én véleményemet tükrözik, de nem bánom, ha a topikgazdákat felelősségre vonják érte! ;]

    Szerk.:
    Ezeken kívül is vannak és jönnek is még ROM-ok, a fentieket azért említettem, mert szerintem nem "futottak még kategóriájú" emberek tartják karban, akik vakon tolják kifelé (akár tesztelés nélkül) a mindenféle kreálmányukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák