Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz trouble #1267 üzenetére

    Rn5 pro ami Indiában pro de nálunk sima rn5? :D
    Csak mert akkor én arról váltottam.
    Azt tudni kell hogy enyém pie frissítés óta szenvedett, szaggatott össze vissza, pedig toltam fr t is, meg fb és spotify alatt már trottyolt. Na attól ez fényévekkel gyorsabb. :D De amennyire rémlik újkori állapota, attól is gyorsabban tölt be mindent. Kamera valszeg jobb mert rn5 ben elég tré volt. És a videó felvétel is egyből indul, nem kell várni 4-5mp et... Az botrány volt rn5 ben, de azt újkora óta tolta. Telefon pár mm el kisebb de kijelölés jóval nagyobb. Napfényben ez végre látszik, automata fényerő állítás is ügyesebb. Mondjuk nehezebb a 9t érezhetően... Pedig már rn5 sem volt könnyű... Ez a része sztem elég ciki.
    Sot kb ugyan az a 8 óra körüli. Nekem 9t este kb 10 óra alatt 7% ot került készenlétben szar wifi kapcsolattal, reggelre ment pár frissítés is.
    Úgy kb ennyi. Szerintem jobb, de ha rn5öm rendben lett volna akkora valami bazi nagy előre lépés nem lett volna talán. Bár kamera még teszt alatt van. Ha az sokkal jobb akkor megéri (nekem).

    "Oh my Goa'uld!"

  • madrac

    őstag

    válasz trouble #1267 üzenetére

    Én 1 napja jutottam hozzá a 9T-hez használtan, egyelőre még megvan a Redmi Note 5 is, amin custom rom van, nem miui, így sokkal gyorsabb. Egyelőre annyit tudok mondani, hogy a kamerája fényévekkel jobb a 9t-nek. Összehasonlítottam őket kevés fénynél. Döbbenetes a különbség. Hangereje a 9T-nek elég harmatos, mind fülessel, mind telefonhívásnál. Kijelzőtől én nem estem hanyat, és napsütésben se vettem észre, hogy annyival jobb lenne, igaz van rajta valami plusz üveg "fólia". Akkuval 9T jobban bírja szerintem ;rezhetően. Ujjlenyomat olvasó elég köhögős, pedig már 2x is rögzítettem ugyanazt az ujjamat.
    Ha jól olvastam a hívószámkijelzés nem megy, ez is bug benne. Nem teszteltem még. Nincs még kiforrva szoftveresen.

Új hozzászólás Aktív témák