Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz szabi__memo #10381 üzenetére

    Valószínű bonyolultabb azért,én nem tudom,hogy hogy megy a hómoffisz,de ami volt az A2 Lite-vel,hogy kiadták a 10-est téglásítóként,én inkább szavazok a türelemre.

    Nomeg otthonról minden más,mint irodában,pl.énnekem szervizesként is pl.egyáltalán nem mindegy,hogy 2-3an együtt nézzük a problémát,vagy otthon egyedül,és mellé próbálom összeszedni a kollégákat 4 chatablakot még nyitvatartva,stb.
    Igazából arról is keveset tudni,mi ellen is jön 1-1 frissítés,és mi új hibát hoz be+eleve késésben van,mert ami felismerhető,és javítják így,az már rég hatott ott,amire ki lett találva,több hónap az átfutás.Olyan ez is,mint a warez,örülnek,ha az első 1-2 hét védettség megvan,mert az alatt zajlik a lényegi eladás,vetítés.Aztán már úgyis olyanok jönnek warezzel,akik nem fizetnének/sokkal kevesebbet az adott filmért,progiért,játékért.De azokat viszont be lehet aztán vonzani frissítéssel,akciókkal,mert már jó esetben ráfüggtek az adott termékre valamennyire.
    Nem írnak már kedvtelés károkozókat.Plusz hamis illúziót ad a "frissítés",hogy most akkor nem kell semmi védelem.Betolok 3 szem C-vitamint Béres-cseppel,és mit nekem kézmosás...kábé ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák