Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    Topikgazda

    válasz TFSi #3044 üzenetére

    Örülök, hogy már most van akinek hasznos még ebben a kísérleti stádiumban is.

    Nem fogod megbánni, én is közel 2 hónapot vajúdtam rajta, Péntek óta van nálam és nem bántam meg, hogy ezt választottam és nem a T (Pro)-t.

    2500 kommenten keresztül volt szapulva a kamerája. Nos, nekem a szombati tesztnapon leesett az állam, hogy az előző telefonomhoz képest milyen képe van. A DSLR-em természetesen nem fogja váltani (és máig tartom magam ahhoz, hogy egy telefon sosem fog igazán helyettesíteni egy DSLR-t), de az már biztos, hogy nyugodsz szívvel fogok elmenni csak ezzel túrázni és nem fogok azon izgulni, hogy az 5kg-nyi cuccot kellett volna cűgölnöm a megfelelő emlékek elkészítése céljából. :Y
    Nappali viszonyok közt automata módban én még a gyári app és a Gcam közt sem látok egetrengető különbséget, a kézi módokat és esti viszonyok közti tesztet még nem sikerült megejtenem.

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák