Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAZR_v3

    tag

    válasz Viktor0610 #571 üzenetére

    Elnézést az újabb off miatt, de ezt még megírom:
    A chipset és a kamera alap, hogy melyikben jobb. :K
    Olyanokra gondoltam például, hogy a Redmi 4X-nél a rezgőmotor nagyon gyenge, az EBBG kijelző nem teljesen fehér képet ad. Előbbire annyi volt a megoldás, hogy vettem egy Mi Band karkötőt, mert az is tud rezegni. Utóbbira csak egy BOE kijelzős példány beszerzése lett volna megoldás, de nem zavart.
    MIUI-hoz köthető hibák, amiket Redmi 4X esetén custom rom használatával sikeresen kiküszöböltem: borzalmas a hangminőség a felvett videóknál és a diktafon esetében (nagyon torzít ráadásul), és idegenek számára állandóan felderíthető volt a készülékem, amikor bekapcsolva volt a Bluetooth. Ez a kettő volt a legbosszantóbb hiba számomra, ha nem oldottam volna meg custom rom használatával ezeket, akkor eladtam volna a készüléket. A Bluetooth úgy működött custom rom esetén, hogy amikor a Bluetooth beállítások menüjében voltam, akkor volt csak felderíthető a készülék, ha kiléptem onnan, akkor már nem volt felderíthető. MIUI esetén nem számított, hogy benne vagyok-e a menüben, vagy sem, mindig felderíthető volt. :(((

Új hozzászólás Aktív témák