Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • falabu88

    aktív tag

    válasz SOAD19 #321 üzenetére

    Szuper telefon a 12X, szinte teljesen meg vagyok vele elégedve. Talán a legnagyobb negatívum a kerekített kijelző, amit már nagyon unok (Mi 10 volt előtte). Istyle-os hydrogél fólia egész jó volt (de drága: 5 vagy 7ezer ft vastagságtól függően). Az aliexpress-es hydrogél viszont a kerekített széleken rosszul ragad és telemegy porral alatta (Mi 10-nél nem volt ilyen gond velük). Maga a készülék szinte hibátlan, gyors, jó üzemidő, és a rendszernek sincsenek egyelőre hibái (hosszú idő után az első telefon, ahol nem raktam fel mókolt romot, gyári eu global maradt /true phone tárcsázóval, mert gyűlölöm a google-t/)

    [ Szerkesztve ]

  • Aryon87

    félisten

    válasz SOAD19 #321 üzenetére

    Hasonlóképp a véleményem mint Falábúnak, annyival egészíteném ki a pozitívumot, hogy nekem a kamerája is remekül teljesít. Csúcskategóriában mozgok leginkább, ez a 12X egy átmeneti főteló volt, míg meg nem lett az új teló (P40pro és Mate50Pro közti időszak), arra a fél évre meg igencsak remek képeket csináltam vele. Gcammal pedig a mai napig is szolgál éjszakai fotózásnál. Szóval az említett kettő mellett mondom hogy kategóriájához képest jó képeket csinál, és videóban sem szégyenkezik. Kedvencem még nála a sztereo HK hangszórók.
    Egy pici negatívum, bár sztem user error: mivel nincs használatban, készenlétben nagyon merül (AoD aktív). Volt már rá példa hogy egy nap alatt lemerült ha hálózaton volt a sok értesítés miatt, míg dolgoztam. Ha használva van, akkor nins vele baj, bőven hozza a min. 6 óra SoT-ot egy napra.
    Ennél az ívelt kijelző még jó, de a nagyobb telefonok esetén már kevésbé. Amúgy én se szeretem, de ami meg lapos kijelzős telefon, az meg nem kell (iPhone és a kisebb csúcs Samsungok)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák