Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Előző generációnál nekem a Ps4 volt hamarabb, aztán rá egy évre lett Xbox is......exclusive címek közül "the last of us"-t játszottam csak......de a céljátékok MKX/XL MK11, Fifa és
    Fortnite / COD Warzone........de ezek mindegyike fut Xboxon is, viszont ott van
    Forza Horizon 4 / Motorsport 7...stb....azokhoz az autós játékokhoz képest a Sony konzolján nincs alternatíva....Forzák után Sony konzolon autózva minden elég gyík....NFS sorozat mindkettőn elérhető...azokon kívül mutasson a Sony valami autóst...nincs ....szóval mindent össszegezve először Xbox SeriesX-et fogok venni, aztán majd később jöhet egy Ps5 is. Utána a fiamhoz meg átkerül a 2 "régebbi konzol" :R ( tudjunk együtt Forzát is tolni...stb stb)
    Amúgy mindkettővel nagyon elégedett vagyok...ugyanazok a játékok 99%-ban egyformán mennek...... :C Controllerek mindkettő kézreáll...headset/chat dolog a Sony konzolon egy fokkal jobban sikerült szerintem...de ez ízlés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák