Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Döglött Róka #236 üzenetére

    Majdnem átsiklottam ezen a gyöngyszemen...

    Quick resume nem marketing bullshit. Nem bullshitet mondtam, hanem nevet. Csak hogy ne szalmabábot gyepálj...

    "Semmilyen erőforrást nem zabál azon a 10 GB-on felül amit lement a háttértárra pause közben." Akkor erre rögtön el is megy az extra tárterület egy jó része? Különösen Series S-en érdekes ez...

    "Nekem fontos, mert több játékot pörgetek, multiplayer játékoknál fontos, ha haver hív játszani akkor nem kell mentenem, elindítanom a másikat, várni. sorolhatnám." Mert a haver nem bír várni fél percet, míg mentesz és átlépsz? Hogy a fenébe éltél túl eddig? Már bocs, de ez a 4 éves gyerekek szintje, hogy nem tudnak várni a kielégülésre, hanem instant kell minden. Chill...
    Persze értem én, hogy kényelmes, ha van, de azért a HC PC masterrace gamerek is megvannak nélküle valahogy, messze nem musthave feature.

    Ezzel együtt, ha neked ez a játékos-profilod, az a quick resume-tól függetlenül is Xbox-ra predesztinál, neked az való ezek szerint, légy boldog vele.
    Én meg majd kényelmesen-komótosan játszok a 30-60fps-es story-driven PS játékokkal, mert nekem meg azok tetszenek jobban.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák