Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Vuk-T #23 üzenetére

    Ez igaz, én is akartam fajt változtatni de akkor kb 7000ft volt. Gyorsan le is tettem róla :) Jogos ez lehúzás. Itt igazából szerintem adminisztrációs díjról beszélünk. Nem tudom mennyi melóval jár egy karakter, és minden cucca áthelyezése egy másik szerverre például. Gondolom nem egyszerű, de ennyi pénzt szerintem sem ér meg. De a mostani helyzet még nagyobb lehúzás, mert cuccokat, boostokat fognak árulni amibe egyszer fektetnek munkát mikor kitalálják őket.

    (#24) KisDre: Nevezhettek elvakultnak, de szerintem semmi nem ér fel a WoW-hoz élményben. Nekem abszolút, kedvenc. Sose fogom elfelejteni azokat a kellemes játékperceket amit azzal a játékkal töltöttem, ehhez persze hozzátartozott az a jó társaság is akikkel egy csapatban voltam. De imádtam, hiányzik is, csak időm nincs már rá. Kipróbáltam én mást is a WoW-on kívül, de minden csak koppintás, az SW-ről ne is beszéljük azon csak nevetni lehet. A GW-ről tapasztalatom nincs, azt mondják jó. Elhiszem, de ki se próbáltam mert akkoriban nagyon aktívan WoW-oztam. A WoW-al az a "baj" hogy nagyon sok belefektetett játékidőt igényel, és akkor jön csak ki igazán a szórakozási faktor. Sokan nem jutnak el odáig, aki eljutott az pedig sose hagyja abba a játékot, csak szünetelteti. Persze a Panda Lore az nekem is kicsit sok lett, és furcsán néztem, de játszottam azért vele. Aztán jött egy kisbaba és hopp a wow parkolópályára került. Sokszor hallom az emberektől, hogy nem jó a WoW ilyen-olyan indokok miatt. És rendre oda lyukadunk, ki hogy az illető azt se tudta mi az a raid.. így nehéz véleményt alkotni. Természetesen amiket én kipróbáltam más MMORPG-ket, azokba én sem fektettem hónapokat, játszottam vele egy hetet és ha nem fogott meg akkor kuka. Több évnyi WoW után hamar el lehet dönteni, hogy hozza e az adott játék az általad elvárt szintet. Számomra semmi más meg sem közelítette, vagy ha igen mint a Rift az pedig pár dolgon kívül egy az egyben WoW klón volt.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák