Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Fortissimus #26 üzenetére

    A méret dolog engem is zavart, aztán rájöttem, hogy 3 állása van a kamerának játék közben, az insert és del gombokkal lehet kvázi zoomolni, így átlátod a pályát ha az kell, vagy ráközelítesz a célterületre a pontosságért.
    Mondjuk az ikonok ettől még tényleg nagyok, a régi fegyver tab sokkal jobb volt szerintem, bár ezt sem nehéz megszokni.

    BalaNce87: Bizony sok apróság másképpen van. Én örülök, hogy ilyen lett, a régi, megszokott játékélményt kaptam vissza (amit szerettem), de mégsem egy W7 kompatibilis World Party személyében.
    Ott a sokféle kampány mód, ott vannak a multi módok, stb. Az árazása összhangban van azzal, hogy egy régi ötletet alkottak újra (amit szerintem sokan vártak, szal nem az erőltetett rókabőr helyzet van), attól h. volt a WA, meg a WP, attól még valakiknek sok munkaóra kellett hozzá, hogy összehozzák ezt. Szóval ezek után ingyen várni, hát... :U

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák