Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Double B

    tag

    válasz lmisi #9 üzenetére

    "Komolyan az ms mindíg ezt csinálja megigéri még a csillagos eget is, aztán késve kihoz valamit amiben nem az és nem úgy van, mint amit előzőleg sugallnak"

    Mégis ki, hol és mikor ígérte meg, hogy a WP7-es készülékek WP8-at kapnak? Soha sehol nem kommunikálták ezt, sőt. Amikor egy munkatársuk féreérthető nyilatkoztot tett pár hónapja, másnapra visszavonatták vele.

    Egyszerűen nem értem ezt a rinyálást ami ennek kapcsán a fórumokon megy. Mondom ezt úgy, hogy Lumiám van, és nyilván örültem volna ennek, de 1% esélyt sem adtam neki.

    Először is, ha mezei user vagy, fogalmad sem votl arról, hogy jön a WP8. Vettél egy telót mert tetszett és kész.

    Ha hozzánk hasonló kocka vagy, aki ilyen fórumokat/oldalakat olvas, akkor meg pontosan tudtad már hónapok óta (fél éve?), hogy idén Q3-Q4 magasságában jön a WP8 és se az MS se a Nokia nem azzal reklámozza a Mangós vasakat, hogy "WP8 upgrade included".

    Ha pedig alaposabban olvastál a témáról, akkor már az is régóta világos volt, hogy teljes platform váltást csinál az MS, tehát abszolút nem valószínű azz Upgrade.

    Én ennek tudatában vettem meg a Lumiamat februárban, és a magam részéről telejsen OK vagyok a 7.8-as megoldással.

    Mr. Double B

Új hozzászólás Aktív témák