Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    "A kameraszoftver is kapott egy laza vérfrissítést. Az alkalmazás végre képes a beállításaink elmentésére, így nem kell minden egyes indításkor újrakalibrálnunk a szoftvert"

    "immár lehetőségünk van egyedi csengőhangok definiálására is"

    "Megjelent az akkumulátor élettartamának megnövelésére szolgáló battery saver opció"

    Ezeknél a soroknál hangosan felröhögtem,végül is 2011-et írunk,a konkurencia ezeket a funkciókat évek óta alapból biztosítja,én meg örvendezhetek hogy 6-8 évvel ezelőtti fejlesztéseket nagy nehezen sikerült beleintegrálniuk a valójában félkésznek sem nevezhető rendszerükbe,mert hogy a mangóig a WP7 -re mást nem lehetett mondani,az hétszentség'.
    Ha jobban belegondolok momentán a WP7.5 alulról nyaldossa az évtizedes Symbian funkcionalitását,mínusz hangos offline navigáció( hahóóó! 2011-et írunk!!!),az Apple os-hez a Droidhoz,vagy akár a Badához Symbianhoz mérten a küszöbön sincs,nemhogy velük együtt az élmezőnyben.
    Amit pedig a magyar nyelv integrációjával művelnek a régebbi készülékekre,arra tudnék szavakat,de nem dicsérnének meg érte,különösebb erőfeszítés nélkül házilag feltehető,vagy akármelyik szervíz megteszi ezt,de kérdem én,miért nem lehetett ezt mindenféle mókolás nélkül??? :(((
    A bt-n meg csak röhögök,a vacak S40-es Nokiák fél évtized óta tudják ezt a funkciót,biztosan hihetetlen munkát jelentett volna megoldani ezt a kis problémát. :F

    Mindezektől függetlenül TETSZIK a rendszer,okostelefonnak nem nevezném,de nagyon high end a külső,a funkciók működése,a simaság(folyékonyság),és maguk a készülékek is,különösképp az Omnia.Optimus 7-es páros.
    A legelején volt szerencsém mindkét készülékhez,de a hiányosságok,bosszantó apróságok miatt eladtam őket,most lehet hogy újra benevezek valamelyikre! :D

Új hozzászólás Aktív témák