Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz CharlieDrop #41 üzenetére

    Azért biztonsági mentésed legyen, mert egy ellopott/elhagyott laptop vagy elromlik, stb... ez persze nem muszáj SkyDrive legyen, csak egy lehetőség.
    Skypeon én is csak Skypeot hívtam eddig, de amennyit én telefonálok, nekem megérné ez a 60 perc, ha majd rendesen tudok mobilt is hívni. Internet lefedettség szerencsére növekszik, és előbb-utóbb lesznek normális mobilnet tarifák is. Amúgy meg a Microsoft nem Magyarországi falukból indul ki, ahol telefon térerő is alig van, hanem városokból, ahol van kiépített infrastruktúra normálisan (bár ez utóbbi Budapest egyes részeire sem igaz...), és az úgynevezett fejlett országokból (és a többiek fejlettebb részeiből) ami azért már elég nagy piac, plusz ösztönző hatású a fejlesztésekre, mert sok szolgáltatás megy online felületre, nő az igény a világháló elérésére, ezáltal megéri majd mindenhova elvinni a kapcsolódási lehetőségeket.
    Hidd el, nem felejti el a Microsoft az ingyenes Office megoldásokat :) Nem hiába jár normális support a termékeihez, nem hiába segít bevezetésben, választásban, fejlesztésben. Nem véletlenül kínál plusz lehetőségeket. (Meg sem említve az olyan funkciókat, amiket az alternatívák nem kínálnak, de pl sok magánszemély vagy vállalat kihasznál(hat)).

    Félig OFF:
    Elgondolkodtam, hogy vajon hogy fognak reagálni a többiek az Office 365-re. Mert már a Home Premium is feladja a leckét, de a nagyvállalati megoldást kb akkor tudnák utolérni, ha létrehoznának egy céget/alapítványt ami ilyen szinten integrált Exchange, Sharepoint, Lync, Office, tárhely, Skype, stb alternatívát tud nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák