Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz orimate86 #72 üzenetére

    Biztosan alakul ez még... kellett egy széleskörű teszt, mert akkora a változás, hogy annak hatását nem lehetett fű alatti developer és kiszivárgott teszteléssel megítélni.

    A kifogásaid a te szemszögedből lehet hogy jogosak, de pl aki a Metro start képernyőt kifogásolja, azzal nem tudok egyetérteni, a régi start menü is egy xarhalmaz lett idővel, mert minden progi berakta a saját szemetét a listába... azt is takarítani, rendezni kellett, akkor meg miről beszélünk...

    Egy biztos: bivalyerős asztali gépen jóval kevesebb az érzékelhető javulás, mert azok megbirkóztak bármilyen rendszerrel erőből. Tegye csak rá valaki a w8-at egy 2-3-4 éves laptopra / netbookra ahogy én tettem... rögtön látszik, érződik az iszonyatos differencia pozitív irányba.

    Még egy dolog.. ez a w8 kifejezetten a kapu akar lenni a PC és a mobil cuccok között... miért csodálkozik mindenki, hogy nincs elrobbantó wow élmény az eddig is kiválóan futó gépén? Pont az a lényeg, hogy mobil kütyün is jól fusson az, ami eddig sehogy, vagy csak kínlódva. Ez számomra (és ahogy nézem a fórumokat még pár ember számára) már most betalált... komolyan gondolkodtam a netbookom cseréjén... most egy darabig mégsem lesz lecserélve, mert rohadt jól megy egy 3 éves modellhez képest (ami akkor is gyengusz volt).

    Azon meg végképp ROTFL, hogy egy csomó, pc topikokban aktív embertől olvasok olyat, hogy pl. nem tudta leállítani a w8-at... és más hasonló akadályt, ami jó esetben kezdők problémája kellene legyen :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák