Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz Peter Kiss #57 üzenetére

    A Foxit Reader tényleg nagyon jó, szerintem gyorsabb és kevesebb hellyel is beéri, mint az Adobe Reader.

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Peter Kiss #57 üzenetére

    Nekem gyári BIOS-al a VGA folyton levágta a lap PCI-E sínjét 1x-re, frissítés után nem...
    Nyilván ha valaki nem ért hozzá, ennyiből úgy sem tudja elbaszni a VGA-ját, ez a pár sor csak annak mond valamit aki csinált már ilyet...
    Az alaplapi frissítgetés meg már elég felhasználóbarát, és elterjedt dolog.

    Kösz, elírtam. :DDD

    .NET Framework azért kellhet pár programnak.

    Írtam miért jobb szerintem külön partícióra tenni. (hogy az a partíció a winyó elején legyen, ahol a leggyorsabb az írás/olvasás, és hogy ne legyen töredezett)

    Tudom mi a különbség, de nem is árt néha scandiskelni...

    A biztonság rovására kényelmesebb és kompatibilisebb...

    Na azért annyira nem, felmehet előbb a VGA driver, mint a PCI-E vezérlő drivere, nem lesz abból baj, főleg ha mind csak az első reboot után lép működésbe.

    Egyik bekezdés nem kimarad, csak no comment...

    Ennyit? 3-at... TweakVI nem fut a háttérben, csak egyszer belősz vele ezt-azt, és többé nem kell elővenni. A ccleaner szintúgy csak akkor fut, ha elindítod, és ez csak takarít, az meg a te döntésed tuneup-al, vagy jv16-al takarítasz registryt, vagy egyikkel se...

    Szerintem a winamp 5 jobb, mert jobban kezeli az említett pluginokat, frissebb az mp3 dekódere, okosabb a metadata kiolvasásában...

    A ferdített lezárás nem véletlen olyan hangvételű amilyen, tudom hogy üres duma, copy-paste, a szokásos...

    És közkívánatra bekerül a programajánlóba a Foxit Reader.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • Nand_i

    tag

    válasz Peter Kiss #57 üzenetére

    [OFF]
    .NET Framework - Hanyagoljuk már ezt a hulladék kódhalmazt!

    Egész biztos tudod mi ez? Elismerem, hogy nem ez a világmegváltó, de azért ennyire nem rossz. Még ha hardcore C vagy C++-os vagy, akkor sem.

    [/OFF]

    Másfelől FoxitReader, TotalCommander és OpenOffice.

    FoxitReader mert gyorsabb, kevesebb memóriát, procit eszik mint az Adobe, valamint ha több pdf van megnyitva, akkor egy ablakon belül lesz több fül, és nem a taskbar-on (vagy az Acrobat Window menüjében) kell keresgélni melyik pdf is kellene.
    TotalCommander, mert egy helyen van minden. Fájlkezelés szerintem ebben a legegyszerűbb, ha tabokat használsz akkor villámgyorsan tudsz ugrálni a helyek között, másolás egyszerű, sőt sorba tudod állítani mit szeretnél másolni, és nem párhuzamosan kezd el másolni, effektíve lelassítva az összes másolást. Meg lehetne még itt mondani FTP kapcsolatot, parancsikonok létrehozását, ...
    OpenOffice, mert otthoni használatra nem hinném, hogy van olyan igény amit ne elégítene ki. Office2003hoz képest szerintem gyorsabb is, másrészt ki az aki otthonra megveszi az 50-100ezer forintos office licenszt?

Új hozzászólás Aktív témák