Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz b. #34 üzenetére

    "A gazdasági kémkedés más tészta" - és hogy választod el a kettőt egymástól? A "hiperbecsületes" amcsiknak se sikerült, "véletlenül" sikerült hazai pályára játszani pár német-francia nagyvállalat igencsak kényes fejlesztési infóit.

    Ezenkívül az egész célzott reklámozás nem más, mint gazdasági kémkedés kicsiben. Ha ügyetlen vagy és rácuppansz, úgy jársz, mint szegény magyar nyugdíjas, aki megveszi az ágyneműt 200eFt-ért és a "lámpát" 120eFt-ért az ügynöktől. Ja, lehet h nem te leszel az áldozat, hanem a célzott linkre klikkelő nagymamád, aki szűkös nyugdíját már lehet, h nem a legokosabban osztja be.

    A felrobbanó idiótákat nem a MS követi, vannak erre külön szervek megfelelő - célzott - eszköztárral. Megaztán ekkora hírverés mellett melyik az az agyhalott tenorista, aki win10-en akar majd kommunikálni??

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • WZP

    aktív tag

    válasz b. #34 üzenetére

    Lehet, hogy ez csak az én baromságom, hogy zavar, hogy kormányok, cégek, szervezetek az én úgynevezett biztonságom érdekében(meg a pénzért) két lábbal tapossák az ember magánszféráját.

    Az ingyenes online levelezésemben megtűröm a célzott reklámot, viszont az operációs rendszeremben a módszeres, és válogatás nélküli kémkedést NEM.

    Mert persze számolatalanul állnak a DX12-t támogató, játékok jó része által kizárólagosan támogatott, a piacon domináns operációs rendszerek :)

    Értsd meg, hogy meg kell húzni a határt, hogy mit tűrsz meg, és mit nem, mert ha senki nem csap a kezükre ezeknek... akkor nem lesz megállás, és az már csak téged is zavar majd amikor excel táblában vezetik, hogy melyik nap mit ettél, és hány levegőt vettél...

    Mint fentebb írtam már, ezen már gondolkoztak emberek, többek között az 1984 című műben.. Nem egy szép jövőkép.

    Persze ez csak a szubjektív véleményem, engem aztán nem zavar, hogy mások kontroll nélkül beengedik a microsoftot a hálószobájukba, amíg ez opcionális, és az "off" gomb megnyomásakor tényleg megszűnik az adatküldés.

    [ Szerkesztve ]

    Inter Arma Enim Silent Leges

Új hozzászólás Aktív témák