Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Воланд #8 üzenetére

    Eeegen, ezért szoktam néha mondogatni, írogatni, hogy még drasztikusabbat kellett volna lépni. A desktop tűnjön el véglegesen, és a start képernő legyen az új desktop. Legyen az a felület, ahol a modern appok élő csempéi futhatnak, ahol scrollozhatok a kirakott ikonok között, satöbbi. Mert most olyan furcsán néz ki a dolog. Win8-al bevezették a startképernőt, de megmaradt a desktop is. Most viszont, a start menü bevezetésével az élő csempék vesztették el az értelmüket. Mert csak addíg élnek, arra az 1-2 másodpercre, amíg megnyomom a start gombot, és elindítok valamit. Annyi idő alatt a csempék magukhoz sem térnek, mindíg várni kell elég sok időt (pár másodperc biztos van), mire frissülnek. Ha lenne egy felület, ahol folyamatosan működhetnek, akkor lenne értelmük, de így, elrejtve nem sok haszna van az élő csempének. Szerintem az lehet a baj, hogy ezzel a felülettel, azstali gépen, a Microsoft se nagyon tudja, hogy mit kezdjen.

    "Így"
    Ezt is ismertem. Sőt, a korábbi Windows 10 preview-ekben, a start menü jobb felső sarkában volt egy kis nyíl, amivel control panel babrálás nélkül is át lehetett váltani teljes képernős start menüre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák