Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogibrain

    csendes tag

    Áhh megőrülök...segítsen valaki, mert szeretem ezt a kis Tab-ot, de egy probléma megőrjít.
    Rossz a zenelejátszás! Hogy is mondjam, néha belerecseg, vagy belesistereg egyet...konkrétan nem szaggat, azaz nem szakad meg a lejátszás, de baromira idegesítő, hogy nem tökéletes.

    Teljesen mindegy neki, hogy a saját hangszóróján keresztül, vagy fülesen, vagy FM Transmitterrel a kocsiban hallgatom, ugyanez a probléma :(

    Próbáltam már mindent...gyári ICS frissítés volt rajta, azt Factory Reset-eltem, aztán ráraktam a CM9-et, de nem javította meg :( Akármilyen zenelejátszóval próbálgatom, nem jó... próbáltam a gyári Play Music-ot, a Winamp-ot, Folder Playert, de még PowerAMP-ot is...sőt PowerAMP-ban szét is turkáltam az Audio beállításokat, hogy a zenét a legmagasabb prioritással kezelje, meg maximum sokat buffereljen, de nem múlik ez a recsegés / sistergés. Semmi (!!!) egyszerűen semmi nem fut a háttérben, gyakorlatilag 2 db program ha van rajta...az is mindegy neki, hogy milyen MP3-al próbálom, 128 kb-es vagy 320 kb-es...akkor se jó :( CM9 esetében végigpróbálgattam a Beállítások > Teljesítmény menüpont alatt a Processor-ra vonatkozó beállításokat, de továbbra is rossz...

    Másnak nincs ilyen problémája?? Én másodsorba zenehalgatásra vettem és nem hiszem el, hogy a procija nem bírja, mert még a régi 667 Mhz-s Galaxy 3-am is vitte a zenéket gyönyörűen...bárkinek van bármi tippje segítsen már légyszíves, mert nemtudom mit csináljak...lehet ez hardveres probléma (?) vagy tuti szoftveres? Más alkalmazás esetében nem vettem észre ilyen problémát, azok szépen mennek és a hangok is OK-ék (játékok, navigáció stb...) csak a zene rész a problémás. Szervizbe se nagyon tudom bevinni, mert Ceglédi vagyok, úgyhogy az őrület határán vok :O

    Előre is köszönöm a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák