Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka

    tag

    válasz Bog #40 üzenetére

    Ezek mondjuk már elég durva hiányosságok...
    Megjegyzem, a TomTom nekem is csinált néha hajmeresztő dolgokat...éppen ezért kezdtem alternatívát keresni helyette...mivel a TomTom kezelhetősége, beállításbeli aprólékossága ergo testreszabhatósága nagyon megtetszett, mindenképp olyan megoldást kerestem, ami hozza ezt a szintet...ezen okokból az IGO eleve nem téma nálam, sosem tudtam megbarátkozni vele, a 3D-s navigálást pedig egy totális parasztvakításnak tartom, amit ugye sokan az IGO8 előnyeként emlegetnek...a Garmin sosem lopta be magát a szívembe, bár tudása korrekt, akárcsak a Navigon-é....a Sygic-re véletlenül bukkantam, mikor a haver symbian-os telójára kerestem teljesértékű navit és annyira megtetszett, hogy én is megvettem, az ára nagyon rendben van, pláne úgy, hogy igazi multiplatform...benne magtaláltam azt, ami nekem az igazi: mintha a többi gyártó csupa jó megoldásait, ötleteit gyúrták volna egybe úgy, hogy a nem bevált dolgaikat, fícsőreiket kihagyták vagy átdolgozták volna...aztán lehet, így is volt a valóságban, ki tudná megmondani... :) fel is raktam az E52-esemre, így mindig kéznél van egy igazi, megbízható navigáció, mivel nagyon sokat ugrálok egyik kocsiból ki, a másikba be a cégnél...
    Érdekes módon a Sygic az elméletileg ugyanolyan friss TeleAtlas térképekkel nem generálta ugyanazt a hibát ugyanazon a helyen, mint a TomTom, tehát az is lehet, hogy a TomTom esetében maga a progi hibázott és a térkép korrekt...
    Még egy adalék:két hete mentünk haverokkal a Monzai F1-es futamra, sofőr barátomnak van egy IGO8-a, abban belőttük a milánói szállásunk címét, ugyanezt megcsináltam én is az E52-ben a Sygic-ben, és az igo a rossz oldalról akart bevinni a célpont egyirányú utcájába, a Sygic viszont a jó oldalról, igaz, ez nüansznyi dolog, de azért nem mindegy...bár a milánói közlekedési morált fogyelembe véve a kutya sem ugatott volna utánunk, ha bemegyünk a behajtani tiloson.. :)

Új hozzászólás Aktív témák