Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kövezett

    tag

    válasz Pcm #441 üzenetére

    Megint szép találat. :)

    Úgy tűnik, csak a Wayteq fütyül a felhasználókra... :((

  • scarcow

    csendes tag

    válasz Pcm #441 üzenetére

    Azt lehet tudni esetleg, hogy ezekben az orosz firmware-ekben milyen nyelvek elérhetők?

    És, hogy adjak egy kis perspektívát a Boyue firmware-re frissítésen gondolkozóknak: én összességében megbántam, hogy frissítettem, ha tudnám visszaraknám rá az eredetit.

    Előnyei az újnak, a Wayteqeshez képest:
    * Olvasáskor alul látszik a pontos idő, illetve az aku töltöttsége.
    * Beállítható, hogy bizonyos idő elteltével kikapcsoljon, csak kár, hogy ez semmire nem jó, lásd lentebb majd, hogy miért.
    * Tud csatlakozni rejtett SSID-s wifihez. Sajnos megjegyezni, ugyanúgy nem jegyzi meg, szóval...
    * Talán gyorsabb az oldal frissítés olvasáskor, de méréseket nem végeztem. Érzésre gyorsabb...

    Hátrányai:
    * Hiába változtatom angolra, itt-ott kilóg a kínai. Csak esztétikai dolog, de engem idegesít.
    * Olvasás közben most már többször előfordult, hogy egyszer csak "szétesett" a szöveg, olvashatatlan pixelhalommá. Ide-oda lapozgatásra elmúlt.
    * Az, hogy néha órák alatt lemerül, megmaradt, még akkor is, ha beállítottam, hogy adott idő elteltével lekapcsoljon.
    * Mikor a könyveket kilistázza, nem a metaadatokból olvassa ki a könyv címét, hanem a fájlnevet jeleníti meg.
    * Megszűnt a history. A kezdő képernyő nem írja ki miket olvastam legutóbb, sőt azt sem, hogy most éppen mit olvasok. Mondjuk ennek lehet, hogy nem a firmware frissítés az oka, de nagyjából akkor kezdődött, mikor frissítettem.

    Az lenne igazán jó, ha a Wayteq is kiadna már egy frissítést. Azt jó néven venném.

    -sc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák