Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    Eddig nagyjából 30 órám van a játékban. Tény, nem hibátlan alkotás, apróbb bugokkal találkoztam. Viszont ami letehetetlenné teszi számomra az a gunplay és a lopakodás a hekkeléssel kiegészítve. Egyszerűen zseniális az egész, millió féleképpen meglehet csinálni egy küldetést. A különböző karakterekkel, skillekkel annyira addiktív és szórakoztató az egész, hogy még a sztori gyengeségeit illetve az apróbb hibákat is simán elnézem neki. Ennyire élvezetes soha nem volt őrposztokat kipucolni 1 játékban sem.. Mondom ezt egy tsushima után ami szintén remek volt, de számomra gameplayt tekintve a Legion az év egyik legjobb játéka. És még csak nem is permadeath-en próbáltam az első végigjátszást, azt majd 2. végigjátszásra tervezem. Egy szó mint száz, akik szeretik a TPS lopakodós-lövöldözős játékokat azoknak ez a játék egy kánaán. Ráadásul még a karakterek keresgélésével, mellékes dolgokkal is igen jól el lehet szórakozni.
    Én adok rá egy 10/10-et. :))

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák