Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz DeFranco #19 üzenetére

    Ne legyen félreértés, elbírom, ha a telefonom kritizálják, de azt már nem igazán, ha félinformációkra alapozva szarozzák, tetűzik

    Félinformáció? A kezemben volt, használtam. Persze nyilván hazudok, azért járok ide. A lapozás laggol, a görgetés közel sem folyamatos. Én ezt tapasztaltam. Nem azt mondom, hogy katasztrófa (nem próbáltam még ilyen 20K-s kategóriás Androidot, de ha szignifikánsan rosszabb, az általam már a használhatatlan kategória lenne, amit azért furcsállnék).
    Nem állítottam, hogy fagyott. Azt azért nem vártam meg, de legjobb tudomásom szerint az már a mostani Android verziókkal nem túl nagy probléma. Haver Xperiája anno 1.6-al napi szinten fagyott, imádta is.

    Most a gyári stock 2.2-vel pedig még egy kicsit jobb is lett.

    Nemtom, mi van alapból rajta. Az biztos, hogy sem frissítve, sem főzött romozva nem lett, de azt magabiztosan állítom, hogy aki arra azt mondja, hogy folyamatos, akadásmentes a kezelőfelület, az vagy nagyon alacsony igényű, vagy egyszerűen nem volt a kezében olyan eszköz, ami tényleg nem akad. No offense, én simán elhiszem, hogy neked teljesen zsír, de most néztem meg a Té honlapját, Dominóval a Galaxy 3 több, mint 50 rongy. Hát ha én 50+ rongyért azt kapnám, amit tapasztaltam, akkor elég gyorsan vissza lenne csomagolva a telefon.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • robertel

    senior tag

    válasz DeFranco #19 üzenetére

    Jó neked, nekem sajna lassul, fagy a teló, de az is tutifix, hogy 50e Ft-nál többet nem fizetek egy telóért.

    „Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

Új hozzászólás Aktív témák