Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz csdm #11382 üzenetére

    1. lehetőség: mobil sw-gond: Lehet, hogy olyan ROM lett rátéve, amiben egy kiherélt autorun.iso van. Ilyenkor nem játszik le semmit a gép, ugyanis a telefon ezt az üres CD-képfájlt mountolná be, és a gyári esetében innen futtatná autorun-nal a kezelőfelületet - ami ebben az esetben hiányzik.
    Ilyenkor a teendőd, ha a telefonod pittyen egyet, bekapcsol a háttér-világítása, amikor rádugod a PC-re, akkor a képernyő feloldása után húzd le az értesítősávot, és bökj rá a Memóriakártya csatolása gombra (vagy valami ilyesmi, én meg sem szoktam nézni a szövegét). Ezután elvileg tudod böngészni a tartalmát PC-n.
    2. lehetőség: gazda sw-gond: az operációs rendszer egyik drivere/szolgáltatása nem működik, le van tiltva sw-esen az USB-port.
    Rendszergazdai beavatkozás szükséges, driverek interneten keresése, eszközkezelő átnézése, stb.
    3. lehetőség: hw-hiba: itt meg minden lehetséges... USB-port kontakthibája, telefon microUSB-port hibája, kábelhiba.

    Miután a Huawei telefont csatlakoztattam a gépemhez, a korábban hibátlanul működő Huawei 3G-s USB-s modememet nem bírom használni: 32-bites Win7PRO-SP1-re rádugva felismeri, kéri a PIN-kódot, elfogadja, elindítja, majd a tárcsázási próbálkozásnál Error 31 (31 Hiba: Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik)-es hibaüzenetet dob. Nincs rádugva már a telefonom, csak a modem, volt már pár restart is, néhány driver és kliens sw újratelepítés, és még mindig ugyanaz a hiba, de másik gépen hibátlan a modem. Az összes USB-portomat kipróbáltam, Eszközkezelő sem ír hibát. Találkozott már valaki ilyennel? Ez a Huawei telefon kavart vajon be az E1750-es modememnek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák