Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Depression #182 üzenetére

    a shadow önvezetés azt jelenti, hogy mindig fut az önvezető rendszer, és ha érzékeli, hogy a sofőr másképp csinálja, mint amit a kocsi tenne, akkor szépen összepakolja a kamerák képét és a szenzorok adatait, és kiküldi a központba. namost ha baleset van, azt biztosan kiküldi, hiszen az önvezető elvileg elkerülte volna, a sofőr meg nem, tehát azt meg akarják nézni.

    tehát azt nem mondanám, hogy mindig minden mozgás felvétele kimegy, de abban komolyan hiszek, hogy az összes kimegy, amikor egyébként volna haszna a saját menetrögzítőnek.

    "Ha nem így van, akkor meg egyszerűen abba az országba ilyen felszereltség nélkül szállítják": nincsen abba az országba. eu van, akkor és úgy gurulok át a sógorokhoz, ahogy nekem tetszik. hogy mondjak egy súlyosabb példát: tesla szerviz csak bécsben van, itthon nincs, és a tesla híresen adatharács.

    szerk: azt meg nem deríti ki egy rendőr se, pláne nem menet közben, hogy esetleg megcsapoltam-e a kamera drótját, és besüllyesztettem-e egy rögzítőt a kocsiba valahova. azt, hogy soha senki nem rögzít semmit csak akkor tudod kijelenteni, ha nincs kamera.

    szerk2: félreértés ne essék, nem téged kritizállak, én is tudom, hogy a sógoroknál is, meg svájcban is mi a hozzáállás a menetrögzítő kamerához. csak az a véleményem, hogy betarthatatlan hülyeség, amit ezügyben gondolnak.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák