Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    válasz Graphics #141 üzenetére

    Mármint mit ne hangoztassak? Azt hogy nem kellett fizetnem? A csapból is az folyik, hogy "aki nem fizet az nem megy át elsőre". Én pont erre mondtam, hogy tudtommal egyik ismerősömnek se kellett megtömnie a biztost (abban az időben 15 éve, a mostani 18 éveseket már nem ismerem, így tapasztalatom sincs ezügyben.)

    Mi volt cegléden? Le vagyok maradva. 30km-re éltem onnan, de már bp-en lakom. A helyi hírek nem jutnak el hozzám.

    Vidéki 13 ezres kisvárosból jöttem, osztálytársamnak már általános 4.be volt egy wartburgja amivel a határba csapatta. Én csak olyan 12évesen kezdtem el motorozni a földutakon simsonnal, későn érő fiú voltam na :D . Mi akkor még nem csak a számítógépet nyomkodtuk mint a mai fiatalok, hanem bicajoztunk, motoroztunk nonstop (persze jogsi nélkül, csak a határban). :D

    "Rutin feladatok: balra-jobbra előre hátra merőleges, párhuzamos előre hátra, Y, saroktolatas, emelkedő , műszaki."

    Ezek a rutin feladatok pont rém egyszerűek, a műszaki kérdések pedig olyan könnyűek, hogy ha a leendő fiam 13 évesen nem tudna rájuk válaszolni elküldeném a háztól! Nyilván persze nem, de nem vagyunk egyformák. Mérnök ember lettem, nyilván egy humán beállítottságúnak ez az egész nem triviális. Az oktató velem is úgy kezdte, hogy szállj be a sofőr ülésbe, átmegyünk a szomszéd faluba a rutin pályára, Te vezetsz. Azóta eltelt 14 év és kb 3-400ezer km (általam) balesetmentesen.

    2 éve pont egy OKTATÓ jött belém, aki mellesleg ralli versenyző, mert fék helyett a gázra lépett :D :D

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák