Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz mad823 #17 üzenetére

    Xiaomi mi9 mi9T meg akar a Pro-t is ki lehe fogni akciosan.
    Realme X2 vagy akar a Pro
    Honor 20 vagy a 20 Pro es meg sorolhatnam. Ezek mind olyan arban vannak mind a 3a (ha hivatalosan nem is de rengeteg oldalon ezek akciosak)
    Eleg csak felnezniba gearbest, aliexpress meg a hasonlo oldalakra, de meg itthon is ki lehet fogni siman akciokat.

    Valaszolva a tobbieknek. Nyilvan nem ugy ertettem hogy maga a Google ceg tunik el hanem egyszer csak vagy abba hagyjak a bohockodast es nem gyartanak tobb telefont vagy hallgatnak arra amit a nep akar es akkor sikeresek lesznek, lehetnek. Mert ennek igy semmi ertelme amit muvelnek. Nem is tudom hany cikket olvastam ahol kiderult mennyire szar eladasokat ertek el a Google termekei. Nem kicsit ciki.
    A Pixel 2 ota mar mindenben a konkurencia mogott kullognak kiveve a rendszeres szoftver frissitesek.
    Minden egyes Pixel telefonnal elcsesztek eddig valamit es sosem tanulnak a hibaikbol.
    Az meg garantalt hogy ez a 4a nem annyiba fog kerulni mint amennyire itt sokan szamitanak.
    Amugy megjegyeznem ezeket mind ugy irom hogy volt 3 google minim, egy pixel 2xl, meg van is egy 3a xl, chromcast, es volt egy pixelbook. Szoval benne voltam rendesen a Google okoszisstemaban, mielott meg valaki azt mondana csak trollkodok es sosem hasznaltam Google cuccokat.

Új hozzászólás Aktív témák