Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Danapoint70 #439 üzenetére

    Millió alatti rendszerrel is fogja hallani. Az alaplapi Realtek zajkeltőmmel, aláírásomnál lévő Technics erősítővel meg a jó ég tudja milyen hangszórós hangfalaimmal (a láda Orion :) ) is hallani. Meg a 6000 Ft-os Maxell fejhallgatómmal is. Bizonyos esetekben. A héten bandcampről szedtem le olyat, hogy a V0, a 320kbps és a FLAC között képtelen voltam akár csak árnyalatnyi különbséget is észrevenni, de ez egy 90-es évek közepi underground punk EP volt kicsit halvány hangzással. Egy Metallica CD-nél rögtön más a helyzet. De egyébként nem egyértelműen mondanám rosszabbnak a 320 kbps MP3-at. Egy picit máshogy szól, de ugyanolyan részletes a hang, nagyon minimális különbség van. Ezen a rendszeren. Lehet drágábbon más lenne, de drágábbat nem veszünk ezért (a hifi vallást meg ne keverjük ide, az túlmutat a minőségen, egy költséges hobbi, minél drágább valami, annál kevesebb valódi javulást hoz, és annál több a márkanév ára...).

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák