Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Mr.Silkó #11 üzenetére

    Nokia 8 Sirocco szintén ilyen nagyon hajlított kijelzős, és vágja a kezem. Pár napja megszabadultam a tokjától, hogy csökkentsek a teló szélességén, így viszont folyamatosan egy 2 mm vékony acél keretet szorítok; nem kényelmes.
    A véletlen érintésektől nem tartok, egy hónap alatt úgy 2x fordul elő aktív használat mellett, viszont egy esetleges pofára ejtés sokkal könnyebben kinyírja szerintem a hajlított kijelzős mobilt.
    Sajnos nem a praktikusság szempontja dominál a modern telók tervezésénél! Évek óta nem értem, miért nem lehet például egy vékony, 1 mm-es kiemelkedése a peremnek a kijelző síkjából, hogy ha esik a mobil, ne is érintkezzen a kijelző a padlóval / betonnal, csak a perem kapja az áldást?!

  • Fred23

    nagyúr

    válasz <Adamsky> #17 üzenetére

    S5 minit és A3 2017-et hassználtam anno olyan szilikon tokban, ami 1 mm-rel kiemelkedett a kijelző síkjából. Kábé elpusztíthatatlan lett ettől mindegyik; az S5 mini minden szögben esett, és bírta. A minimálisan kényelmetlenebb használatot simán bevállalnám ezért a védelemért.

    Gorilla Glass 6 meg aztán pláne jó lenne egy kiemelkedő peremmel kombinálva! Itt sajnos simán csak az lehet, hogy tényleg többen szavaznának a kényelmesebb és dizájnosabb formára, mint a funkcionálisabbra. Az Xcover 4 formatervét kéne követni szerintem, igaz, ott a perem kiemelkedése még az 1 mm-t sem éri el, olyan 0,5 mm csak, de már az is érhet valamit. Csak ugye sac/kb 10-ből 7 ember szerint ez nem lenne elég szép, elég vonzó.

    Ha kijött volna az Xcover 5, és 4GB RAM-ot kapott volna egy Exynos 7904-gyel és egy elfogadható kamerával, szerintem végül azt vettem volna a Sirocco helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák