Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz Karma #27 üzenetére

    "bár úgy tűnik a csorda nem bánja különösebben."

    ugyan pontosan nem ertem, nem tudom kire celzol mint csorda, de mivel en nem bantam meg a telo beszerzeset, magamra vettem a megjegyzesed.

    picit tobb tiszteletet mutathatnal az embertarsaid fele, vélem ezt a csordazast szemtol szembe nem hangoztatnad senki elott, probalj ugy viselkedni a neten, mint egy erett, ertelmes ember, akinek adni lehet a szavaira. ne bujj egy primitiv alarc moge. senki nem tokeletes, es senki nem egyforma, ez a szeeep az eletben, legy megertobb, ha nem megy akkor ne szolalj meg.

    remelem nem bantottalak meg, es kioktatni sem szandekoztalak, megha ugy is nez ki. egyszeruen zavar ha valaki ertelmes, de a megnyilvanulasai miatt sz@rt sem er a mondandoja.

  • eXodus

    őstag

    válasz Karma #30 üzenetére

    Ezt ugyan ezt ellehetne mondani az iphoneról.
    Korai SW egyszerű volt, mint egy kocka alakú faék. Alavető funkciók/tudás hiányzott belőle (, ami egy gagyi telóban is megvolt). Mégis elég jó értékeléseket kapott szinte minden portálon (legtöbb esetben a tapicskolós/fuzogatós felület miatt vakult a "nép").

    Ehhez képest a nokia miben különb? Hát semmiben. Mégis a nokiánál jön elő ez a béta sw dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • hatpersze

    tag

    válasz Karma #36 üzenetére

    ez a topik az n97-rol szol nem pedig az 5800-rol, marpedig a beepitett billentyuzet mellett max jo moka hogy ezutan tud ilyet is. megegyszer hangsulyozom, az n97-rol van szo.
    a tobbi ujitashoz kepest lopikula a kinetikus szkrollozas.
    vagd foldhoz, add el, rakd fiokba, tegy amit akarsz, kit erdekel amig nem vagy hajlando elhagyni a primitiv lekezelo hangvetelt a forumon? ugy gondolod valami, valaki feljogosit erre? netan tobbnek kepzeled magad a tobbi embertarsaidnal?

    ugy veszem eszre az altalad igen serto szoval titulalt embercsoporthoz Te kozelebb allsz mint gondolnad, termeszetesen eszre sem veszed...

    ha most utalsz amiert belekotottem a mondandodba, cseppet sem zavar, mert tudom, a jovoben ha akarod ha nem eszedbe fog jutni ez a par perces adok-kapok, remelhetoleg nem egy sertett hiu onerzetes emberkent fogsz ragondolni. igazabol a lenyeg az hogy inkabb gondold at otszor mit irsz le, mielott betalalsz az ilyesfajta megnyilvanulasaiddal egy szamodra fontosabb eletteruleten. uh, utalok tanart jatszani, ha nem olvasnek toled is sok okossagot lesz@rnam nagy ivben mit firkalsz... szal ne szivd mellre, fogd fel tanacskent amit ha akarsz megtartasz, ha nem nem. lehet mar kicsit idosebb vagyok, azert harklizok ilyeneken, nem tudom... tobbet nem foglalkozom veled igerem...

Új hozzászólás Aktív témák