Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AS

    félisten

    válasz oba #31 üzenetére

    Csak a beállításokhoz egyéb mély dolgokhoz kell ceruza.
    A videó zene, telefonálás képnézéshez nem kell ceruza...
    A másik meg hogy: videóban a programok mappában turkált és nem főmenüben.

    Persze ezt csak az érinti aki az összes videót már végig nézte , és nem ezt a félrevezető videót.

    Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

  • erdoke

    titán

    válasz oba #31 üzenetére

    És mi a gond a stylus használattal? Hogy nem lesz zsírmányos a kijelző? Ez engem valahogy nem győz meg...
    Az alapfunkciók itt is működtethetők ujjbeggyel, a stylus csak a finombeállításokhoz hasznos, illetve (gondolom) hosszabb szövegek bevitelekor jön még jól. Talán neked és a vagány Pistikéknek nem fontos, hogy kétszer gyorsabb a virtuális QWERTY nem elforgatott változatán stylus-szal gépelni, de pl. nekem, akinek elég gyakran kell egy reptéri átszállás közben megválaszolnom 2-3 fontos emailt a beérkezett 40-ből, nagyon nem mindegy. Sőt, ha kicsit több időm van, és még hosszabb szövegeket akarok bepötyögni, még a BT QWERTY-t is kicsomagolnám, ha ilyen ketyerém lenne. Persze a következő fokozat a subnoti kicsomagolása, amikor már nem 5-10 perce van az embernek.
    Ezért is nem iPhone-nal rohangászik az üzleti felhasználók többsége, viszont nekik is könnyítés lehet, ha az alapfunkciók könnyen kezelhetők stylus nélkül is.
    iPhone bővíthetőségét meg ne hasonlítsuk már a WM vagy a Symbian készülékekéhez.
    Videók, képek nézegetése 3-3,5"-on egyáltalán nem érdekel, zenét pedig már sokkal régebbi okostelefonokon is lehetett hallgatni.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • KKevin

    tag

    válasz oba #37 üzenetére

    Ahogy AS mondta, te sem nézted meg a többi videót. Másik témában linkelt egyet, amit érdemes lenne megnézned: [link]
    Nem azzal van a baj, hogy elmondod a véleményed a telóról, hanem amilyen módon azt teszed. És nem csak te, hanem mások is. Felesleges beírnia azt minden második olvasónak, hogy az iPhone jobb mint az Omnia. Kit érdekel? Teljesen más kategória. Senki sem azért fog ilyen telefont venni mert ez hasonlít az iPhone-ra.
    Nem tudom, hogy vannak vele mások, de én azért szeretnék venni ilyen telefont, mert ez felel meg az igényeimnek: Wi-Fi, beépített GPS, 5 MP-es kamera, operációs rendszer. Érintő kijelzőről le tudnék mondani, de még így is, hány ilyen telefont tudsz mondani amik tudják ezeket? Két kezemen meg tudom számolni. Ha pedig minden áron szeretnék érintő kijelzőt, már nincs is választási lehetőségem.

  • erdoke

    titán

    válasz oba #37 üzenetére

    Nem személyeskedtem, még direkt külön is választottalak a Pistikéktől, nehogy magadra vedd. Sajnálom, ha beleestél a kategorizálásba, de a sablonosítás mindig távol van a tökéletestől. :)

    Bizony, azért van sok fajta telefon, mert nem vagyunk egyformák az igényeinket tekintve. Ha nem így lenne, csak egyféle telefont kapnál a boltban. Éppen ezért szvsz nem szűklátókörűség azt mondani, hogy az egyik típus inkább egy bizonyos csoportot céloz meg, a másik pedig másikat. Sőt, a termék tervezésekor messzemenően ezek figyelembe vételével határozzák meg a paramétereket.

    Konzekvensen figyelmen kívül hagyod továbbá azt az észrevételt, amit már többen is megtettek, miszerint a fő funkciók kezelhetők stylus nélkül is. A WM alapú PDA-telefonok még mindig elsősorban az üzleti felhasználókat célozzák meg, rájuk pedig nem tipikusan jellemző a buszozgatás közbeni mobilozás. Persze biztosan csak a szűklátókörűségem miatt gondolom így...

    A legjobb aláírás a héten

  • Akkord

    csendes tag

    válasz oba #37 üzenetére

    Nem tudom,hogy Stylus lesz vagy sem...de a kéepk videok alapján van benne egyáltalán stylusnak hely?Vagy külön kell hordania szebbeN,Merta kkor tényleg nem mind1,egyébként emg serintem jo telefon...:-DÉs VS.NET-el lehet rá fejelszteni:D

Új hozzászólás Aktív témák