Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz Radeon_5 #36 üzenetére

    Abban igazad van, hogy nem kell gagyi cuccokkal floodolni a piacot, de azért igazán csinálhatna pár olcsó, minőségi cuccot is. Már ha sikeresek akarnak lenni.

    Ha már így felhoztad a 3310-est, pl a Nokia mievel lett naggyá? A 3210-essel, mai a korában egy mocskos jó telefon volt, és pont azzal lett sikeres, hogy egy közel csúcstechnikás telefon emberi áron jött ki. Pl osztálytásram annyja takarítónő volt, egyedül nevelte a 2 gyereket, mégis haveromnak az első között lett mobilja a velem egyidősek közül. Miért? Mert egy kis keresetű ember is meg tudta fizetni.

    Nem azt mondom, hogy olcsó legyen a Nokia, de semmiképpen sem túlárazott. Úgy nem fognak megugrani az eladásaik. Főleg andoid ellen. És még egy dolog. Pl azt, hogy 5 telót hoznak ki évente, azt pl arra is értettem, hogy nincs választák. Nincsenek változatos formák, nem tudsz olyan telefont venni, ami tetszik. Olyat tudsz venni, amire pénzed, igényed van, az az így néz ki, szokjad meg, csá...

    Én pl nagyon úgy fest, hogy nem fogok Nokiát venni egyhamar, mert én méretben sem kapok olyan telót, amit kezelni tudok. Nekem a 3,3-4 col ami játszik, és ebben a méretben a Nokiának nincs értelmes telefonja. Ami 4 col alatt lesz, az meg gondolom olyan kő buta lesz, mit a nyavalya. 3-5 megapixeles kamera, vastag készülékház, gagyi anyaghasználat, 0 RAM. Nemá...

    Szóval várok, arra, hogy ki dob ki előbb számomra is értelmezhető méretű telefont, és azt fogom venni. Legrosszabb esetben I5, mert a szélessége (hálisten) nem nőtt, a magassága is csak 7 millit, viszont vékonyabb, és könnyebb lett, ami mind javítja a zsebben hordozhatóságot, és könnyebben is átérhető...

    Aztán például volt nekik régen egy rakás luxus telójuk, 88-as széria gyakorlatilag a 2000 évektől ment, most meg semmi hasonló. Ezzel is csökkent a választék...

    Szóval ilyesmire értettem, hogy nincs változatos termékpaletta. Nem tudsz választani egy olyan telót, ami bejön, hanem be kell lőni, milyen ár/tudás szint kell neked, és onnantól kezdve 1 választásod van. Az meg vagy bejön, vagy nem. Így nehéz megszerettetni a dolgokat a vevővel.

    Amúgy ha lenne olyan teló, ami tetszik is, és használható méretű lenne számomra, Nokiát vennék most (hogy a SE eltűnt), de mivel nincs számomra értékelhető telefonjuk (nem árban, méretben) marad más gyártó...

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák