Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz FlyingV #40 üzenetére

    Persze persze, tudom én csak veletek az a baj, hogy aki nem azt írja, hogy az apple a király az utálja, nem nem utálom, csak el vannak szállva az árakkal, ha szerinted nem akkor vagy vak vagy vagy csak fan. Persze hogy faszságamit írok, hiszen nem bólogatókutya módjára helyeselek stivi szavaira, akkor faszság. Igen értem. Utánanéztem használtam apple terméket semmi extra az olcsóbb Ipodok fosok a creative fél áron megeszi keresztben hosszába, a notebookjai túlárazottak Magyarországon mint a sicc, sok a felét nem éri mint amiért adják. Valamint nem nem utálom az apple térmékeit, csak a feleslefes uzsora kereskedők árait utálom ami nem ugyanaz, és hogy ez kihat itt a termékeire is, na ez ben az én gondom.

    De hogy visszatérjek a témára is azt senki meg nem említette, hogy mennyi csatlakozó van a gépen, titkoljátok, mert ha kiderül, hogy az Ipad, on kevesebb van, akkor még ki kell találni valami marketing blabla-t, hogy ez itt mind felesleged, hiszen az Ipad-en sincs.

    De szajkózd csak a többi steve által kimosott agyú fan módjára, hogy aki nem velünk az ellenünk :D :D :D Persze persze. Hiszen reálisan nem tudsz érvelni az elbaltázott árakra, marad ez......

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák